15 Ekim 2010 Cuma

BAKALIM ŞANSLIMIYIM....: )

KIZIMIN 31 EKİMDEKİ YAŞGÜNÜ İÇİN BLOGLAR ARASINDA SÖRF YAPARKEN SEVGİLİ ARKADAŞIM SEVİLİN BİZLER İÇİN HAZIRLADIĞI SÜPRİZİ OKUDUM. VE KIZIMIN ŞANSINA KATILMAYA KARAR VERDİM.HADİ BAKALIM HEPİMİZE İYİ ŞANSLAR...
ÖNCELİKLE BU KAMPANYA BİR DEMLİK SOHBET VE YONCA GIDA TARAFINDAN DÜZENLENMİŞTİR.
VE YAYINLAMIŞ OLDUKLARI BASIN BÜLTENİ AŞAĞIDADIR...

AYŞE TÜTER, BLOGGER’LAR İLE BİRARAYA GELDİ
Ayşe Tüter, İstanbul’lu bayanlar ile buluştu.
Yonca Gıda, İstanbul’lu blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter’i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkânı bulan blogger lerın keyfine diyecek yoktu.
Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerini anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.
İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri ‘ İzmir ve Ankara’dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..’ diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.

1 yorum:

Sevil Şahin dedi ki...

Alkımcım daha çok var ama kızının doğum günü şimdiden kutlu olsun
başarılar dilerim tatlım

ÇİKOLATALI TURTA....