9 Eylül 2008 Salı

ÇİKOLATA KURSU
Bu hafta sonu tam kelimenin anlamıyla çikolata tadında geçti. Çok uzun zamandır aklımda olan hatta çikolata eritme fondüsü alıp yukarılara kaldıran ben sonunda çikolata kursuna gitmeyi başardım.Harika bir gündü. chef's kursuydu bu. Mustafa hocanın gözetiminde Ali beyinde yardımlarıyla muhteşem bir gün geçirdik.10 kişilik bir gruptuk.güldük eğlendik öğrendik.Harika bir terapi geçirdik. Çkolata yapmanın ,truff yapmanın ,roches yapmanın sırlarını ögrendik.Resimler çektirdik.Günün sonundada kutu kutu çikolataları alıp eve getirdik.iftar sonrası kırıntısı bile kalmadı. Buradan chef'sin patronu Mustafa beye, Ali beye ve tabiiki grup arkadaşlarıma çoook teşekkürler.Sizleri tanımak harika. En yakın zamanda görüşmek üzere.

Ve arkadaşlar eğer kendinize ayıracak 2 saatininiz varsa çikolatayı seviyorsanız sevmesenizde olur bu kursa katılın derim asla pişman olmazsınız.CHEF'S TELEFON:02122447692

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Become a rich man from the opportunity, depending on choice!
Immediately free reservation
I never thought making money could be so simple.This system literally does 99% of the work for me. And with a product that EVERYBODY can use,this is a definite HOME RUN!
2008 as easily the most simple of the most profitable Internet business!
Welcome to!
http://shiou.myworlddiscounts.com/
Part-time earn 1,000 U.S. dollars per month
Free login URL:
http://shiou.myworldmovie.comUpon
completion of sign free! Part-time teaching you how to easily earn 1,000 U.S. dollars per month!
Our system is designed to do everything it can to help YOU succeed.

ÇİKOLATALI TURTA....