9 Mart 2009 Pazartesi

ÖZEL BİR YAŞGÜNÜ

Aşagıda resim ve sofra benim sevgili eczacım nuray hanımın yaşgünüyle ilgili. uzun zamandır bir arada çalıştığımız için bir aile gibiyiz.nuray hanıma süpriz doğum gününü duyunca kolları sıvadık.bir blog sahibi olarak pastayı kimseye bırakmaya hiç niyetim yoktu tabiki. ama en büyük sorun nuray hanımı eczaneden çıkarmaktı.bu konuda iş başa düştü.neyseki eczanedeki kızlarımız çok hamarat oldukları için herşeyi kısa sürede hallettik.pastamızın adı kalbimizdesin.üzerindeki kalpler nuray hanımın kızlarını ve eşini temsil ediyor.tarifini daha sonra vereceğim. nuray hanımcım beğendiğini söyledi.buda beni çook mutlu etti.pınarcık bizim kızımız.çok hamarat ve bizim bütün nazımızı çeken biri. seni çok seviyorum.

bu patates salatası aysele ait. ellerine sağlık canımkısır ise nermin tarafından yapılmış . tadı hala damağımda.patatesli böreklerde aybenden.
mayalı çörekte pınarımızdan. dediğim gibi kızlarımız çok marifetli.
nuray hanımcım doğum gününüz tekrar kutlu olsun.tüm sevgimle.
2 yorum:

Adsız dedi ki...

canım benim pastan begenilmiyecek gibimi ya harika olmuş gercekten hele kalpler cok şık bu arda balım 21 de bana geleceksin demi bilmiyorum hunu söylediğimde sen varmıydın ama eger kalktıysan tekrar söyeleyyeim canım bazı arkadaşlar bana geleckler sende gelirsen cok sevinirim canım 21 mart cumartesi gunuhaberin olsun
ayrıca sevgili nuray hanımada nice yıllar dilerim..

Adsız dedi ki...

ALKIMCIIM SAOL GÜZEL TEMENNİLERİN İÇİN RABBİM HEPİMİZİN EVLATLARINI BAĞIŞLASIN CANIM HAYIRLI CUMALAR DİLERİM

ÇİKOLATALI TURTA....