6 Aralık 2009 Pazar

MAGGİ İLE TAVUKmaggi yeni bir lezzet çıkarmış bir poşet içinde tavuk sosu ve torbası özellikle paget tavuk ideal oluyor .
ben tavuğun derisini soyup magginin paprika sosunu döküp karıştırdım.poşetine koyup fırına attım bir baktım ki harcadığım süre 10 dakika (tavugun derilerini soymasan sanırım 5 dakika bile sürmezdi laf aramızda)....
fırında 50 dakika pişince karşınızdaki tabloyla karşılaştık. biz tadına bayıldık bakalım sizde bağenecekmisiniz...
şimdiden afiyet olsun...

3 yorum:

Pembe Tatlar dedi ki...

bende denemek istiyorum ama kısmet olmadı herkesten övgü alıyor ellerine ağlık canım...

Unknown dedi ki...

meraba tariflerinizi takip edip çoğunuda deniyorum.magginin yeni çıkardığı bu tavuk sosunu tam olarak ambalaj adını alabilirmiyim.eşim ve ben kırmızı etten ziyade tam bir tavuk delisiyiz:) bunun için tavukla değişik tadlar denemeyi seviyorum...şimdiden teşekkür ederim...melek..

Adsız dedi ki...

slm.öncelikle sitenizi çok beğeniyorum ve uzun süredir takip edip bir çok tarifinizde deniyorum.bu bahsettiğiniz magginin tavuk soosunun tam olarak ambalaj ismini alabilirmiyim.eşim ve ben tam olarak tavuk delisiyiz:)bndan dolayı tavukla ilgili farklı lezzetler denemeyi seviyorum.resimde tavuklar çok güzel görünüyor..hemen alıp denemek istiyorum...ellerinize ve emeğinize sağlık.şimdiden teşk. ederim. melek..

ÇİKOLATALI TURTA....